Beratung

Erfolg durch Beratung

In der Logistik haben wir einen natürlichen Vorteil gegenüber unseren Mitbewerbern, den wir mit jedem Schritt noch weiter ausbauen wollen. Deshalb sind wir bestrebt, eng mit Ihrem Unternehmen zusammenzuarbeiten und eine gemeinsame Strategie zu entwickeln, damit wir gemeinsam mit Zuversicht nach weiteren Erfolgen greifen können.

Logistyka meblowa

Logistyka meblowa, w której się specjalizujemy jest zagadnieniem szczególnym – wymaga tyle samo stanowczości i zdecydowanego działania, co delikatności i dbałości o powierzony towar. Meble to towar bardzo specyficzny: z jednej strony dość duży gabarytowo i trudny do transportowania ze względu na nieregularne kształty, z drugiej strony – niezwykle delikatny. Z dumą możemy przyznać, że nasze działania w ramach fullifilment i logistyki meblowej w znacznym stopniu przyczyniły się do sukcesów naszych partnerów.


Podział zadań


Procesy logistyczne to podstawa w każdym przedsiębiorstwie, aby mogło ono dysponować odpowiednimi, zoptymalizowanymi pod jego potrzeby rozwiązaniami logistycznymi.

Oferujemy profesjonalne zarządzanie projektem i stały kontakt.