IT

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jak to możliwe, że w halach magazynowych wszystkie produkty mają swoje określone miejsce i można je zidentyfikować?

Technologie z zakresu informatyki, teleinformatyki, elektroniki i telekomunikacji pozwalają na wykorzystywanie innowacyjnych narzędzi również w magazynach. Obejmuj ą one nie tylko identyfikację materiału, ale równie ż kompleksowe przetwarzanie danych.

Fundamenty  

Podstawą działań dla branży e-commerce jest sprawna obsługa magazynowa sklepów internetowych, szybka wysyłka towarów, prawidłowe kompletowanie zamówień i bezbłędna obsługa zwrotów. Procesy, które wymagają odpowiedniego zaplecza systemowego. Wykorzystującego kompatybilną wymianę danych między aplikacjami i programami.

Uniwersalność

Dostosowujemy systemy do wymagań klientów i klientów naszych klientów, czyli odbiorców końcowych. Zapewniamy ciągłość działania oraz nadzór nad prowadzonymi procesami. Przyjęcie, wysyłka, zarządzanie paczkami, przygotowywanie przesyłek to wszystko musi być kontrolowane przez system. A dla nas to chleb powszedni.

Doświadczenie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizowaniu systemów na własne potrzeby. Świadomy klient oczekuje zrównoważonych działań, z uwzględnieniem jego oczekiwań i optymalizacji procesów logistycznych.