Nowości ze świata HSF

"Operacja Czysta Rzeka"!

 
Zaproszeni przez SEGRO mieliśmy przyjemność wziąć udział w akcji 
Wspólnie z innymi wolontariuszami zebraliśmy aż 1100 kg śmieci!

Początki akcji sięgają 2018 roku, kiedy w redakcji magazynu “Kraina Bugu” narodził się pomysł sprzątania rzeki Bug oraz jej dopływów. Jednodniowa inicjatywa przerodziła się w kilkutygodniową akcję ogólnopolską, sztaby w całej Polsce, fundację oraz przepiękne programy edukacyjne (pełną historię przeczytacie na oficjalnej stronie: operacjarzeka.pl).

Nasz udział w inicjatywie jest częścią prowadzonego programu "Odpowiedzialne SEGRO", dzięki któremu poprzez edukację i promocję działań prospołecznych, SEGRO, wraz z partnerami biznesowymi, klientami i dostawcami podnosi świadomość i zachęca do dbania o planetę.
Głęboko wierzymy w sens tych działań i z otwartością czekamy na kolejne inicjatywy!

Inicjatywa na rzecz środowiska i pracowników HSF e-commerce!

 26 kwietnia, w ramach Dnia Ziemi, gospodarz naszej przestrzeni, firma Segro Polska zaprosiła nas do wspólnych działań i stworzenia prawdziwej oazy relaksu na terenie Segro Logistics Park Gołuski. 
Razem z pracownikami obu firm, posadziliśmy około 300 roślin, tworząc przepiękne zielone strefy.

To nie tylko piękny gest wobec naszej planety, ale także ważny krok w kierunku poprawy komfortu pracowników oraz mikroklimatu na terenach firmowych. Strefy relaksu nie tylko umilają przerwy w pracy, ale także sprzyjają lepszemu samopoczuciu i efektywności. 

Z radością wzięliśmy udział w tak inspirującym projekcie, który pokazuje, że dbałość o środowisko idzie w parze z troską o dobro pracowników. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym za wkład w tworzenie bardziej zrównoważonych i przyjaznych miejsc pracy!

75 lat WEKO!

3 listopada 2023 roku to przepiękna data dla grupy WEKO. Minęło 75 lat od kiedy Alois Weber założył zakład stolarski w Kohlstorf w Bawarii. Pomyślne początki kontynuował jego syn Helmut, a później wnuk Bernd, obecny dyrektor zarządzający grupą WEKO. 

Wspaniała historia pokazuje jak niewielka działalność, zatrudniająca pierwotnie trzech pracowników, przekształciła się w odnoszącą sukcesy firmę średniej wielkości z pięcioma stacjonarnymi sklepami meblowymi, trzema sklepami internetowymi i centrum rowerowym. Co istotne - w swojej działalności WEKO zawsze podążało za trendami i dostosowywało swoje oferty i usługi zgodnie z aktualnymi życzeniami i potrzebami klientów. 

Jako HSF e-commerce jesteśmy częścią grupy WEKO i z ogromnym zaangażowaniem świadczymy usługi logistyki magazynowej dla produktów, które oferują. Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy wspólnie świętować 75-lecie WEKO.
Niech następne lata będą kontynuacją ich niezwykłej historii i przyniosą jeszcze więcej innowacji i pozytywnych wydarzeń

Nowa strona

Uruchomiliśmy naszą nową stronę internetową - odświeżony wygląd, zmodyfikowany silnik i wiele innych treści. Zachęcamy do przeglądania.

System awizacji VCN netLPR

Wspólnie z właścicielem obiektu SEGRO i producentem oprogramowania firmą VCN uruchamiamy nowy system awizacji pojazdów, który automatyzuje kontrolę uprawnień oraz zarządzanie ruchem pojazdów na terenie naszego obiektu. 

Dowiedz się więcej o aplikacji

Przeprowadzka

Nowa hala w Gołuskach już została zapełniona. 50 000 metrów sześciennych towaru, ponad 1000 przejazdów ciężarówek zrealizowanych w dziesięć intensywnych dni. 

Więcej informacji

Nowa inwestycja

W związku z dynamicznymi zmianami w branży e-commerce i wynikającym z nich rozwojem przedsiębiorstwa, HSF e-commerce podejmuję strategiczną decyzję o poszerzeniu możliwości logistycznych. W maju tego roku rozpoczęła się budowa nowego magazynu o powierzchni blisko 50 000 metrów kwadratowych. Przy współpracy z brytyjskim deweloperem SEGRO zbudowany zostanie nowoczesny obiekt magazynowy, charakteryzujący się dużym potencjałem rozwojowym oraz znakomitą lokalizacją w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady Warszawa-Berlin.

Więcej informacji

Początek współpracy z ZST w Tarnowie Podgórnym

Od 1 września 2020r. rozpoczęło praktyczną naukę zawodu dwoje uczniów z lokalnego Zespołu Szkół Technicznych w Tarnowie Podgórnym.

Życzymy im powodzenia w nauce i liczymy, że już wkrótce staną się ważną częścią naszego zespołu.

Więcej informacji