Nowości ze świata HSF

Nowa strona

Uruchomiliśmy naszą nową stronę internetową - odświeżony wygląd, zmodyfikowany silnik i wiele innych treści. Zachęcamy do przeglądania.

System awizacji VCN netLPR

Wspólnie z właścicielem obiektu SEGRO i producentem oprogramowania firmą VCN uruchamiamy nowy system awizacji pojazdów, który automatyzuje kontrolę uprawnień oraz zarządzanie ruchem pojazdów na terenie naszego obiektu. 

Dowiedz się więcej o aplikacji

Przeprowadzka

Nowa hala w Gołuskach już została zapełniona. 50 000 metrów sześciennych towaru, ponad 1000 przejazdów ciężarówek zrealizowanych w dziesięć intensywnych dni. 

Więcej informacji

Nowa inwestycja

W związku z dynamicznymi zmianami w branży e-commerce i wynikającym z nich rozwojem przedsiębiorstwa, HSF e-commerce podejmuję strategiczną decyzję o poszerzeniu możliwości logistycznych. W maju tego roku rozpoczęła się budowa nowego magazynu o powierzchni blisko 50 000 metrów kwadratowych. Przy współpracy z brytyjskim deweloperem SEGRO zbudowany zostanie nowoczesny obiekt magazynowy, charakteryzujący się dużym potencjałem rozwojowym oraz znakomitą lokalizacją w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady Warszawa-Berlin.

Więcej informacji

Początek współpracy z ZST w Tarnowie Podgórnym

Od 1 września 2020r. rozpoczęło praktyczną naukę zawodu dwoje uczniów z lokalnego Zespołu Szkół Technicznych w Tarnowie Podgórnym.

Życzymy im powodzenia w nauce i liczymy, że już wkrótce staną się ważną częścią naszego zespołu.

Więcej informacji